Eurovíkendy

Paříž není jediným místem, kde můžete prožít krásný eurovíkend. Nabízíme také:

Bulharsko letecky

Letecky se můžete do Bulharska dostat na jedno ze tří mezinárodních letišť. Velké letecké společnosti létají do hlavního města Sofie, odkud je potřeba přestoupit na letadlo do Varny či Burgasu. V poslední době už ale začínají kromě charterových letů (letadla obsazená cestovními kancelářemi či agenturami) letecké společnosti zohledňovat i cestující, kteří mají namířeno přímo k moři a přestup je odrazuje.

Např. společnost SkyEurope od Invia.cz nově létá z Prahy do Varny i Sofie za lidových 899 Kč. Do Burgasu létá Smart Wings od Invia.cz za 1299 Kč včetně všech letištních poplatků. Při troše hledání můžete využít také letů s přestupem, které vyjdou ještě mnohem levněji. Kupříkladu společnost Alitalia prodává za přijatelné ceny letenky do Sofie s přestupem v Miláně. Let trvá přibližně hodinu a půl.

Pokud byste náhodou nekoupili letenky u Skyeurope či Smart Wings (díky nízkým cenám a častým akcím se stává, že je potřeba rezervovat letenku týdny dopředu), můžete využít služeb společností ČSA od Invia.cz či Bulgaria Air. Lety obou společností jsou provázány, takže si i zde můžete za příjemné ceny koupit letenky do Bulharska. Do Bulharska se létá každý den, o víkendech i několikrát.

Díky nízkým cenám letenek se již nemusíte omezovat pouze na nabídky cestovních kanceláří, ale můžete si dovolenou zorganizovat sami a ušetřit nemalé sumy. Nakoupíte levně letenky za pár stovek a dovolenou si vyberete v pohodlí domova přes internet, sami podle svého vkusu.

Objednat letenky do Bulharska

last minute Egypt | dovolená Itálie | letenky